O Visualnikomunikaci

Jmenuji se Tomáš Říha a jsem pozitivní (většinou) grafik.

Jsem kreativní a přemýšlivý a když je potřeba dovedu zabrat, nebo se postavit za správnou věc (to je často subjektivní)!

Suchá data
2002 – 2009 Fakulta užitého umění a designu (později Fakulta umění a designu) university J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, bakalářské a navazující magisterské studium se specializací na grafický design. Studijní úsilí korunováno titulem BcA.
a později MgA. (magistr artis).

1998 – 2002 Soukromá střední škola reklamní tvorby MICHAEL v Praze, studium oboru propagační výtvarnictví se zaměřením na reklamu, zdárně ukončené maturitou.

Od roku 2002 praktikuji v oboru grafického designu jako Freelance designer, neboli počesku „na volné noze“ a vyvíjím kreativní činnost i pro osobní a společenskou potěchu.

Odborné znalosti v oboru reklamní grafiky, grafického designu, umění, reklamy, typografie a realizace tiskovin spolu s rutinní znalostí potřebných IT technologií jako např. Adobe CS (Flash nedělám z přesvědčení).

Zajímá mě kultura všeobecně, výtvarné umění a architektura speciálně, vše okolo čaje, IT technologie, automobily, přírodní vědy a životní prostředí a jablečné ovocnářství.

Doufám, že se Vám moje práce budou líbit a přeju příjemné prohlížení. Komentáře nemám povolené, protože nechci ani zvětšit prsa, ani vydržet celonoční sexuální orgie. Kdybyste měli niterné puzení reagovat na vystavenou grafiku, tak prosím na email: tomas.riha.cz(na)gmail.com.